Bogusław Madej z projektem SP9DGO w Wall Architects

Bogusław Madej z projektem  SP9DGO  w Wall Architects
Bogusław Madej, laureat nagrody Griffin Art Space – Lubicz 2014, zaprezentuje swój projekt w showroomie Wall Architects. Wystawę po raz pierwszy mogliście zobaczyć w ubiegłym roku na naszym festiwalu, jednak musimy przyznać, że nie możemy doczekać się jej kolejnej odsłony w Warszawie.

Projekt Bogusława Madeja zatytułowany SP9DGO to historia przygody z krótkofalarstwem w latach siedemdziesiątych, opowiedziana przez przedmioty należące do przyjaciela autora, działającego w świecie komunikacji krótkofalowej pod tytułowym pseudonimem SP9DGO. Projekt można również interpretować jako opowieść o marzeniach o podróżach do dalekich krajów w czasach żelaznej kurtyny. Projekt Madeja SP9DGO zwyciężył w konkursie na najlepsze portfolio podczas IX Przeglądu Portfolio Miesiąca Fotografii w Krakowie i zdobył Nagrodę Griffin Art Space – Lubicz 2014.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić wszystkich na wernisaż, który odbędzie się 22 września w showroomie Wall Architects (ul. Hoża 1/11) o godzinie 19:00. Wystawa potrwa do 7 października (oprócz zaprezentowanych prac, będzie można również zobaczyć i zakupić kolekcjonerską teczkę artysty).

 

Dołącz również do wydarzenia na Facebooka >>>

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.